Kolejna piosenka Letniego, Chamskiego Podrywu podbija sieć!

Kolejna piosenka Letniego, Chamskiego Podrywu podbija sieć!

Na polskiej scenie YouTube spotkać możemy się z naprawdę ogromną ilością parodii przeróżnych popularnych piosenek. Niektórym twórcom wychodzi to trochę gorzej, a innym trochę lepiej. Bez dwóch zdań do tej grupy zalicza się ekipa z kanału Letni, Chamski Podryw, której to nowy kawałek ponownie podbija sieć.
Już ponad rok minął od największego hitu tytułowych twórców. Parodia piosenki "Naucz mnie" w momencie pisania tego artykułu ma już nieco ponad 35 milionów wyświetleń, a liczba ta nieustannie rośnie. Od tamtej pory na kanale Letni, Chamski Podryw zaobserwować możemy coraz więcej tego typu materiałów, z których prawie każdy zyskuje bardzo duże uznanie społeczności.Nie inaczej ma się sprawa z najnowszą parodią, która kilka dni temu pojawiła się na kanale chłopaków. Mowa tutaj oczywiście o przekształceniu utworu "Subeme La Radio" na typowo polskie, uliczne klimaty. Od momentu publikacji film został obejrzany prawie półtora miliona razy oraz zdobył około 77 tys. pozytywnych ocen. Ten wysoki wynik zapewne wynika z tego, że melodia oraz tekst naprawdę wpadają w ucho, a całość wykonana jest naprawdę ciekawie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć teledysku i wysłuchać tej humorystycznej piosenki to zapraszamy poniżej.Niedługo po publikacji powyższego klipu na YouTube wrzucona został ten sam utwór jednakże zawierający cenzurę na wulgarne słowa.


Co sądzicie o nowym dziele chłopaków z kanału Letni, Chamski Podryw? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.