Radek Kotarski przekazał Ferrari wylicytowane na najdroższej aukcji w historii WOŚP

Radek Kotarski przekazał Ferrari wylicytowane na najdroższej aukcji w historii WOŚP

WOŚP co roku zaskakuje kwotami, które udaje się zebrać. Do akcji przyłączają się celebryci w całej Polsce i w ten sposób każdy może wylicytować na przykład kolację z ulubionym artystą. Radek Kotarski poszedł o krok dalej i na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazał... własne Ferrari!


Radek Kotarski to popularny dziennikarz i przedsiębiorca, a także właściciel kanału Polimaty. Sam za pomocą książek i filmów z chęcią przekazuje ludziom wiedzę, którą zdobywał przez całe życie i dzięki której osiągnął sukces. Jak wspomina w poniższym materiale, Ferrari nie było rzeczą kupioną ot tak. Ciężko pracował na samochód stanowiący dla niego pewnego rodzaju cel.Radek postanowił jednak pożegnać się z samochodem. Wczoraj odebrał go nowy właściciel, a tym samym zakończyła się najdroższa aukcja w historii WOŚP. Ferrari f430 f1 zostało wylicytowane za 450 555 zł!Samochód jest egzemplarzem kolekcjonerskim i bezwypadkowym, a na liczniku nie ma nawet 25 tys. kilometrów. Nowemu nabywcy życzymy bezpiecznej i przyjemnej jazdy (choć zdajemy sobie sprawę, że takim autem będzie ciężko dostosować się do ograniczeń prędkości), a Radkowi przekazujemy nasze wyrazy podziwu. To naprawdę piękny gest!

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.