Radek Kotarski z setnym odcinkiem Polimatów i specjalnym materiałem!

Radek Kotarski z setnym odcinkiem Polimatów i specjalnym materiałem!

Radek Kotarski z okazji 100. odcinka Polimatów udostępnił specjalne wydanie programu, w którym zdobył swoją największą popularność. Przy okazji wprowadził świetną ofertę swojej książki "Włam się do mózgu".


Setny odcinek Polimatów jest wyjątkowy nie tylko ze względu na jubileusz i okrągłą liczbę, ale przede wszystkim dlatego, że Radek postanowił przełamać nieco konwencję swojego programu i tym razem opowiedzieć głównie o sobie.

W odcinku Radek przybliża widzom swoją historię - od dzieciństwa aż po dzień dzisiejszy oraz dzieli się refleksjami na temat swojego życia jak i samych Polimatów.W jubileuszowym odcinku programu nie mogło zabraknąć oczywiście wyciętych scen czy archiwalnych materiałów, które wprawiają w śmiech samego prowadzącego. Zdradza on także kulisy swojej działalności i potwierdza, że nie przestanie tworzyć Polimatów dopóki nie zabraknie mu sił - a więc możemy być spokojni o przyszłość programu.

Sto odcinków popularnego programu naukowego jest świetną okazją do wspomożenia potrzebujących. Dlatego też Radek postanowił, że cały dochód z jego książki "Włam się do mózgu", który zostanie osiągnięty do końca tego weekendu zostanie przekazany dla fundacji Pajacyk.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.