Quiz House na iPhone? Dzięki tej zbiórce to możliwe!

Quiz House na iPhone? Dzięki tej zbiórce to możliwe!

Aplikacja Quiz House twórców Matura To Bzdura cieszy się ogromną popularnością... wśród posiadaczy telefonów z Androidem. Dla tych, którzy używają systemów iOS Quiz House to tylko mokry sen, który jednak w końcu może się ziścić. 


Taki stan rzeczy rzadko ma miejsce, bo zazwyczaj to posiadacze telefonów od Apple dostają ekskluzywnie lub wcześniej dostęp do różnych aplikacji. Dlaczego nawet użytkownicy Androida mieliby wspomóc uruchomioną właśnie zbiórkę na rzecz konwersji aplikacji na iOS? Otóż nie ma co być zazdrosnym i egoistycznym, a ponadto będzie można zmierzyć się z posiadaczami iPhone'ów. Gdyby jednak to nie wystarczyło, to Adam Drzewicki z zespołem Matura To Bzdura przygotował masę atrakcji dla patronów:Adam tłumaczy, że do zrobienia Quiz House na system iOS potrzebuje 90 tysięcy złotych. Do tej pory udało się na ten cel zebrać 40 tysięcy, a więc potrzeba jeszcze 50 tysięcy złotych. Akcja może mieć powodzenie, bo wyznaczone przez Adama nagrody za wsparcie projektu są bardzo atrakcyjne. Patroni będą bowiem mieli okazję m.in.: wystąpić w odcinku Matura To Bzdura, zaproponować jego temat, zobaczyć zakulisowe materiały, spotkać się z twórcami czy testować pierwsze wersje aplikacji na iOS. Ktoś nawet dostanie kamerę, którą nagrywano program przez 8 lat.

Mamy nadzieję, że zbiórka na Patronite okaże się sukcesem i nareszcie pytania "kiedy wersja na iOS?" przestaną być aktualne. My także je zadaliśmy - i to już jakiś czas temu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.