Quebonafide gratuluje Czuux'owi pierwszego miejsca na karcie

Quebonafide gratuluje Czuux'owi pierwszego miejsca na karcie "Na czasie"

Od czasu bijącego rekordy popularności projektu TACONAFIDE, który słynny raper zrealizował wraz z Taco Hemingway'em, Quebo wyraźnie postanowił odciąć się od sfery publicznej. Po ponad rocznej ciszy, ciechanowski artysta wypuszcza dwa single promujące nadchodzący niebawem nowy album oraz pierwsze od dawna Instastory, w którym... gratuluje Young Czuux'owi pierwszego miejsca na karcie "na czasie".


Muzyczny powrót Quebonafide był wyczekiwany przez bardzo wielu fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali nowych kawałków tegoż właśnie wykonawcy. Po ogromnym sukcesie pokrytej diamentem płyty Egzotyka oraz niezwykle głośnym projekcie TACONAFIDE, znany raper postanowił zrobić dłuższą przerwę od branży muzycznej oraz social media. Przerwa ta, dobiegła końca 3 dni temu kiedy na Spotify pojawił się singiel zatytułowany ROMANTICPSYCHO, a dwa dni później intrygujący klip do piosenki JESIEŃ, który możecie zobaczyć poniżej: 


Nie trudno zauważyć odmieniony wizerunek rapera, a w szczególności brak tatuaży, będących do tej pory jednym z jego znaków rozpoznawczych. Pomimo wyczekiwanego przez wielu powrotu na scenę oraz intrygującego klipu, w rywalizacji o pierwszą pozycję na karcie "na czasie" ni stąd, ni zowąd pojawił się czarny koń trojański- MŁODY CZUUX, wraz ze swoim nowym kawałkiem, który możecie zobaczyć tutaj:Niespodziewany sukces teledysku Czuux'a nie umknął nawet samemu Quebo, który pogratulował Czuux'owi pierwszego miejsca w "Na czasie" na jednym ze swoich Instastory:


avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.