Quarantine Pillow Challenge podbija internet

Quarantine Pillow Challenge podbija internet

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zmusiła znaczną część społeczeństwa do pozostania w domach. Dobrowolna kwarantanna wpłynęła jednak na kreatywność użytkowników sieci. Ci rozpoczęli niedawno akcję Quarantine Pillow Challenge.


Wyzwanie cieszy się ostatnio coraz większą popularnością. Na czym polega? Na Instagramie należy opublikować zdjęcie przedstawiające swoją osobę "ubraną" w poduszkę opasaną paskiem. Quarantine Pillow Challenge - jak przyznacie - nie jest trudny do wykonania.

Na jego wykonanie pokusił się szereg influencerek, które zaczęły publikować na Instagramie dosyć kreatywne zdjęcia. Poniżej znaleźć możecie kilka przykładów z Polski. 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewa Zawada (@ewazawadza)
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez INFLUENCER & 1/2 BEKSY (@ola_nowak)
Przebywanie w domu nie musi być więc nudne. Każdego dnia należy szukać jakiegoś kreatywnego zajęcia, które pozwoli nam nieco aktywniej przeżyć ten trudny dla wszystkich okres.

 

Co sądzicie o nowym wyzwaniu Quarantine Pillow Challenge? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.