Polscy gracze na mistrzostwach Quake Champions!

Polscy gracze na mistrzostwach Quake Champions!

Podczas tegorocznej imprezy DreamHack Winter Polskę będzie reprezentowało dwóch graczy. Na wirtualnej arenie staną do walki członkowie drużyn Virtus.pro. i Pompa Teamu.
DreamHack to konwent dla graczy komputerowych, który odbywa się w Szwecji, a dokładniej w mieście Jönköping. Co ciekawe, impreza została wpisana do księgi rekordów Guinessa jako największa impreza LAN-owa na świecie. Główne turnieje e-sportowe rozgrywane są cyklicznie, dwa razy do roku pod hasłami  DreamHack Summer oraz DreamHack Winter.

Znalezione obrazy dla zapytania Macieja "av3k" Krzykowskiego

Zimowa edycja turnieju to szansa dla dwóch reprezentantów Polski: Macieja "av3k" Krzykowskiego z Virtus.pro oraz Daniela "Pikawy" Pikalskiego, członka Pompa Team. Trzydniowe zmagania w trybach duel i sacrifice można śledzić tutaj. Warto nadmienić, że pula nagród wynosi 350 tysięcy dolarów, a patronat nad imprezą objęła Bethesda. Szczegółową rozpiskę wszystkich grup oraz terminarz znajdziecie pod tym adresem.

Przypominamy, że Quake Champions to już piąta część kultowej serii shooterów. Tym razem twórcy skupili się tylko na zmaganiach multiplayer z myślą o prężnie rozwijającym się e-sporcie. Podstawową formą gry jest wersja free-to-play z mikrotransakcjami, aczkolwiek w tym momencie wczesny dostęp do niej na Steamie kosztuje 129,99 zł.