ROJO ogłasza 41. edycję PZR z gościnnym udziałem BOXDELA

ROJO ogłasza 41. edycję PZR z gościnnym udziałem BOXDELA

ROJSON podzielił się dziś świetną wiadomością. YouTuber ogłosił trzecią już edycję inicjatywy Paintball z Rojem w tym roku, która jednocześnie będzie już 41. edycją w historii tego wydarzenia. Tym razem gościem specjalnym eventu będzie BOXDEL.


Trzy miesiące temu inicjatywa PZR powróciła po wielomiesięcznej przerwie. Gościem 39. edycji był Słoń i Jerzy Janowicz, natomiast jubileuszowej 40. edycji - Nitrozyniak. Po sukcesie ostatnich wydarzeń, ROJSON ogłosił dziś kolejny event w ramach integracji z widzami, zapowiadając oficjalnie 41. edycję Paintballa z Rojem.

Gościem specjalnym ostatniego PZR w tym roku będzie popularny YouTuber i jeden z włodarzy federacji FAME MMA - BOXDEL. Oficjalnie zaproszenie ROJSONA na 41. edycję PZR możecie obejrzeć poniżej:Wydarzenie odbędzie się w dniach 01-02.10.2022 w Tychach. O szczegółach eventu przeczytacie na stronie www.paintballzrojem.pl, na której możecie dokonać także rejestracji. W najbliższych tygodniach szczególnie warto obserwować media społecznościowe Patryka z tego względu, że ten będzie stopniowo zdradzał nowe informacje dotyczące 41. edycji PZR. Pojawicie się na miejscu? Piszcie!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.