Pytamy YouTuberów: Jakie plany na sylwestra?

Pytamy YouTuberów: Jakie plany na sylwestra?

Dziś jest 31.12, czyli ostatni dzień 2014 roku! Nasza ekipa Aktualności Polskiego Youtuba, postanowiła spytać całkiem liczną grupę youtuberów o to, jakie mają plany na sylwestra! Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zapraszamy:Jakie plany na sylwestra?


Naruciak:Wraz z mega ekipą. Prawdopodobnie najlepszymi youtuberami na polskich tubach: Karoleq, Alien, Weza, Mandzio, Blow wraz z ich dziewczynami. Zamierza też wpaść koszulkowy oraz CTSG. generalnie bawimy się w pewnym mieszkaniu w Poznaniu. Zamierzamy cos nagrac, ale wieczorem szalejemy. Jestem bardzo szczesliwy, polecam towarzystwo, 10/10 Wesołego sylwestra!

Isamu:
Domówkę robię ;P
i mogę wam zdradzić postanowienia noworoczne.

Co do postanowień noworocznych - obserwujcie naszą stronę w Nowy Rok. Tego dnia pojawi się o tym artykuł.

DG:
Idziemy z Karoliną (Stylizacje) na bal.

VlogMateusz:
Wpadają przyjaciele, kameralnie w parę osób mała popijawa... w sensie merytoryczna dyskusja o życiu!

MissKremówka: 
W tym roku nie mam żadnych planów, więc zaplanowałam sobie wieczór w wyjątkowy sposób i wam radzę zrobić to samo – szkoda się dołować już na początku roku.

Źródło wypowiedzi MissKremówki: http://blogodynka.pl/brak-planow-na-sylwestra/

Kali:
Wybieram się do kolegów z klasy, wynajęli hale, będzie dużo osób, które znam z reala.

Jak dalej pisze Kamil, impreza będzie mieszana.

Twist:
Jutrzejszy dzień (31.12), spędzę tak jak 2 lata i rok temu, czyli na domówce u przyjaciela z klasy, wraz z paczką, nie zabraknie oczywiście dobrej muzyki, alkoholu (spokojnie 18 lat skończone) i znajdzie się też chwilka na fajerwerki, a koniec imprezy wyznaczą nam pewnie dzwony kościelne bijące na poranną Mszę.

Vojtaz:
Vojtaz: Bede gral w gre

Ta odpowiedź większości z nas nie dziwi. Dlaczego? Zapraszamy na fanpage Vojtaza.

Delbox (iDelti):
Będę w Krakowie

Yachu:
Wychodzę na miasto z kumplami.

Adam (Adam i Tata):
Spotykam się z Tatą Adama i nagrywamy różne odcinki (challenge, adam vs tata) aż zajdzie słońce potem siedzimy może na omegle albo live zrobimy, a potem jedziemy na plac tutaj u nas w mieście i będziemy świętowali sylwka na placu.

Kraili:
Hmm... spędzam sylwka z kolegami, przyjaciółmi u mnie domu ponieważ przyjechali do mojego miasta ( mój rocznik już studiuje więc się wcale nie widujemy ) akurat w tym roku wypadło tak że wszyscy zjeżdżają i robimy imprezę. Każdy składa się prawilnie po 20-30 zł i oblewamy sylwka. Potem idziemy na miasto zobaczyć co się dzieje itp. no a potem to już nie będę pamiętał co robiłem. Wypijemy pewnie po 2-3 kieliszki i pewnie każdy będzie chciał luknąć mojego nowego kompa ( pytania "ile fps wyciagasz w cs'a" ) po 2-3 godzinach dopiero zaczynamy.

Julka Roses: 
W zamkniętym lokalu przy dziwnej muzyce. Nikt z nich nie wie ze nagrywam ^^ haha.

CichyWuj:

Idę pić dużo alkoholu z przyjaciółmi xd

Tą wypowiedź pozostawimy bez komentarza. No może tylko tak: jak się bawić to się bawić!

Dealereq:
Spędzam w prywatnym gronie :'')

 

Oprócz imprez, wielu YouTuberów spędzi ten czas w domu. Ale nie przy komputerze, lecz z rodziną!

Multi: 
U mnie spokojnie, mamcia przyjezdza z niemiec i nie widzialem ją 2 miechy prawie wiec postanowilem spedzic i posiedziec tam z nią i rodzinnie zeby pogadac itd:)

MisterCe:
Chociaż może wydawać się to bardzo prozaiczne. prawdopodobnie spędzę Sylwestra z rodziną. nie widzę po prostu sensu iść i szaleć gdzieś w klubie czy na większej imprezie. Na przyszły rok na pewno planuję go spędzić za granicą Aktualnie niestety nei mogę sobie na takie rzeczy pozwalać ponieważ mam budowę domu. Staram się zakończyć właśnie najważniejsze związane z tym plany, a jakby nie patrzeć jakiekolwiek imprezy Sylwestrowe zawsze kończą się większymi wydatkami.

Szumi:
Myślę, że warto spędzić ten czas z najbliższymi ponieważ to sylwester jest takimi "drzwiami" do nowego rozdziału w naszym życiu. I taki właśnie mam zamiar

Kinder:
No to mam w planach spędzić Sylwestra w towarzystwie znajomych, grubo zaszalec w mu miejscowym sklepie, skontaktować się z Tomkiem bo juz mało, pograć na gitarze, postrzelać fajerwerki z dachu, wypić picolo z rodziną.

Hargris:
W domu
Okazało się, że kumpel który miał robić nie może.

 

Sylwestra można spędzić jeszcze inaczej - charytatywnie, pomagając innym.

Nieetyczna:
Nie jestem fanką imprez. Sylwestra zawsze wyprawialiśmy w domu z rodzina i znajomymi. Teraz mieszkam sama, nic wielkiego raczej się nie szykuje. W poniedziałek robiłam 24godzinnego livestream'a charytatywnego. Obiecałam, że bedzie kontynuacja, ale potrzebowałam odpoczynku. Dziś, w Sylwester zamierzam dalej prowadzić charytatywnego livestreama, aż do Nowego Roku : ). Oprócz tego, że znowu pomożemy Caritasowi z Bielic, to będzie to dobra forma integracji z widzami.

 

Warto na koniec wspomnieć o ekipie "Terefere"! M.in.: JDabrowsky, Smav i Kiślu, spędzą sylwestra razem w Krakowie! Dołączy do nich również sam SKKF!

A Wy? Jak zamierzacie spędzić ten dzień?

 

 

avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu