Pudelek publikuje zdjęcia Abstrachuje z gimnazjum. Jest tylko jeden haczyk...

Pudelek publikuje zdjęcia Abstrachuje z gimnazjum. Jest tylko jeden haczyk...

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że portale plotkarskie (i nie tylko) od czasu do czasu publikują "szokujące" rzeczy na temat YouTuberów. Wczoraj jednak pewien portal przeszedł sam siebie. 


Dzisiaj chwile po północy na słynnym pudelku, pojawił się "wpis", gdzie na obrazku przedstawieni są panowie z Abstrachuje w wieku gimnazjalnym. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to... że na fotografii nie ma Roberta, a kolega, który został przez Pudelka okrzyknięty Robertem, raczej nie przypomina YouTubera.

Przekonajcie się sami:

16143157_1314298931926643_5194203038993804324_n

Tę nieco kuriozalną sytuacje postanowił skomentować sam Robert Pasut:Co więcej, ani Rafał, ani Czarek nie znali Roberta w trakcie uczęszczania do gimnazjum. Wszyscy trzej urodzili się w innym roku. Po serii komentarzy internautów, redakcja zmieniła tytuł wpisu. Teraz brzmi: "Czarek i Rafał z ABSTRACHUJE na zdjęciu z gimbazy."

Właściwie w tym wypadku jest zaproszenie Was do spróbowania swoich sił w naszym quizie. Dzięki temu na zawsze zapamiętacie jak Wasi ulubieni twórcy wyglądali w dzieciństwie.

Czy rozpoznasz YouTubera po zdjęciu z dzieciństwa? Sprawdź się. Kliknij TUTAJ lub w obrazek poniżej.


quiz-youtuberzy-dziecinstwo KLIKNIJ ABY ROZPOCZĄĆ QUIZ

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.