Publiczna beta GWINTA wystartowała wraz z dwoma zwiastunami!

Publiczna beta GWINTA wystartowała wraz z dwoma zwiastunami!

Nieco ponad dwa lata po premierze trzeciej odsłony Wiedźmina CD Projekt RED nie zwalnia tempa - firma ogłosiła właśnie, że ich gra karciana GWINT weszła w fazę publicznej bety. Oznacza to, że każdy może bez przeszkód pobrać produkcję nie posiadając wejściówki, czy specjalnego klucza.
Dotychczas tylko szczęśliwcy mogli zagrać w najnowszą produkcję twórców trylogii o Geralcie z Rivii. Co jakiś czas do osób, które zapisały się do zamkniętej bety rozsyłane były klucze upoważniające ich do pobrania tytułowej gry. Doczekała się ona kilku naprawdę solidnych aktualizacji oraz wprowadzenia nowej talii - teraz nadszedł czas na zupełnie nowy okres. Wczoraj ruszyła publiczna beta - teraz każdy może pobrać grę zupełnie za darmo.Z tej okazji CD Projekt RED przygotował również dwa ciekawe zwiastuny zachęcające do spróbowania wiedźmińskiej karcianki. Pierwszy z nich przygotowany został w sposób filmowy - w humorystyczny sposób ukazuje spotkanie Geralta i Ciri na partii gry w Gwinta. Kolejny jednak przedstawia samą rozgrywkę, dostępne mechanizmy oraz talie. Oba trailery możecie obejrzeć poniżej.

Zapewne już niedługo będziemy świadkami publikacji wielu materiałów z publicznej bety Gwinta przez tych bardziej lub mniej znanych twórców internetowych, którzy ogrywali produkcję już podczas wcześniejszej fazy.

Co sądzicie o najnowszym tytule od CD Projekt RED? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.