PUBG z pierwszym miejscem na Steam oraz Twitch!

PUBG z pierwszym miejscem na Steam oraz Twitch!

Od premiery PlayerUnknown's Battlegrounds minęło już kilka miesięcy, a popularność gry wciąż rośnie, o czym pisaliśmy jakiś czas temu. Produkcja ta bije kolejne rekordy, a jednym z nich jest pierwsza pozycja na liście najchętniej granych gier na Steamie.
Popularność i liczba graczy PUBG stale rośnie już od momentu jej wydania. Jeszcze chwilę temu gra przez pewien czas utrzymywała się na trzecim miejscu pod względem najchętniej granych produkcji. Jednakże przegoniła stojący oczko wyżej Counter Strike Global Offensive już w niecały miesiąc, a w tym tygodniu sprzedała blisko 8 milionów swoich kopii. Pewien czas temu pokonała również niekwestionowanego do tej pory lidera - Dotę 2, zdobywając tytuł najchętniej granej gry na Steam.Twórcy mogą pochwalić się niebywałym wynikiem, gdyż w jednej chwili w dany tytuł grało ponad 870 tysięcy ludzi. Nie jest to jednak ogólny rekord Steama, gdyż DOTA 2 odnotowała w jednym momencie ponad milion użytkowników grających w produkcje. Mimo tego z tak rosnącym zainteresowaniem, PUBG już wkrótce może stanąć na pierwszym miejscu, zdobywając kolejny rekord.

Pierwsze miejsce przez PUBG zostało osiągnięte nie tylko na Steamie, ale także na Twitchu! Właśnie na tym portalu, gra osiągnęła największą liczbę oglądających w jednym momencie.Źródło: pubg24.pl

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.