Microsoft chwali się świetną sprzedażą PUBG na Xboxa!

Microsoft chwali się świetną sprzedażą PUBG na Xboxa!

PlayerUnknown’s Battlegrounds to gra, która szybko stała się hitem w aspekcie popularności i bitych w tym aspekcie rekordów. Premiera tej produkcji na konsolę Microsoftu pokazała tylko, że użytkownicy nadal uwielbiają PUBG. 


PUBG trafił na konsolę Microsoftu w wersji Game Preview dopiero w ubiegłym tygodniu, a już można usłyszeć o świetnych wynikach tej produkcji na Xbox One - tylko w dwa dni w ten tytuł zagrało milion osób. Gracze co prawda narzekają na  problemy z optymalizacją i inne bolączki, lecz miejmy nadzieję te kwestie zostaną niedługo naprawione.Z racji, że PUBG osiągnął tak świetny wynik, to Microsoft w tej kwestii oczywiście nie pozostał obojętny i zorganizował akcję, wedle której przy zakupie konsoli Xbox One X do 31 grudnia tytułowa produkcja zostanie dodana do zestawu całkowicie za darmo.

Pełna wersja na komputery stacjonarne zostanie wydana 20 grudnia, natomiast jeśli chodzi o edycję przeznaczoną na Xbox One nie ma jeszcze dokładnej daty premiery.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.