PUBG bije kolejne rekordy - milion graczy na Steamie w jednym momencie!

PUBG bije kolejne rekordy - milion graczy na Steamie w jednym momencie!

Playerunknown's Battlegrounds to niewątpliwie najchętniej ogrywany tytuł tego roku. Już od samych początków jego wydania ciągle słyszymy o pobiciu kolejnych rekordów. Tak jest i tym razem, gdyż zanotowało ponad milion użytkowników jednocześnie ogrywających daną produkcję.
Kilka tygodni temu pisaliśmy o pierwszym miejscu na liscie Steam w kategorii najchętniej grane produkcje, które jak pewnie wiecie zdobył PUBG. W niedługim czasie prześcignęła dotąd niekwestionowanych liderów takich jak DOTA 2 czy Counter Strike Global Offensive. Dodatkowo nawet na Twitchu przebiła liczbę oglądających liczbę oglądających w jednym momencie, o czym również informowaliśmy w swoim czasie. Jeśli chodzi o pobijanie rekordów to owa produkcja nie zwalnia tempa zapisując kolejny sukces na swoje konto.Jak możecie zauważyć z powyższej grafiki, PUBG uplasowało się na pierwszym miejscu w kategorii najwięcej użytkowników w grze w jednym momencie, a liczba ta wynosi ponad milion graczy. Warto wspomnieć, że do tej pory tylko jedna gra odnotowała taki wynik i jest nią DOTA 2.Natomiast z wyżej umieszczonej grafiki możemy odczytać, że PUBG zostało liderem wśród najchętniej oglądanych gier pod względem godzin na Twitchu. W krótkim przedziale czasowym łączna liczba oglądanych streamów wyniosła 18,4 miliona osób. Na drugie miejsce spadło dotąd niepokonane League of Legends, które na chwilę obecną również może pochwalić się niemałą ilością widzów z wynikiem 15,1 miliona.

Popularność gry stale wzrasta o czym świadczą powyższe liczby i kolejne pobite rekordy. Powodów jest wiele, a jednym z nich może być możliwość zarobienia ze skrzynek. Jednakże nie należy zapominać o samej rozgrywce. Jakiś czas temu byliśmy świadkami świetnej kooperacji czteroosobowej ekipy przeciwko 96 zombie, a mowa tu oczywiście o Roju, Izaku, Rocku i Rezim. Więcej na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.