Twórca

Twórca "Gangnam Style" z diamentowym przyciskiem YouTube!

"Gangnam Style", czyli teledysk koreańskiego piosenkarza pod pseudonimem PSY, od kilku lat utrzymuje miano najpopularniejszego filmu na całym YouTube. Jego twórca zaś, nazywany często "królem YouTube" zdobył ostatnio 10 milionów subskrypcji i otrzymał diamentowy przycisk!
W materiale opublikowanym w niedzielę, Park Jae-sang pochwalił się swoim diamentowym przyciskiem otrzymanym od YouTube, który wręczany jest kanałom z 10 milionami abonamentów. Ta ogromna liczba wraz z trofeum pojawiły się po wypuszczeniu ostatnich dwóch singli: "I Luv It" i "New Face" przekraczających 30 milionów wyświetleń.

Twórca podziękował także wszystkim swoim fanom za wsparcie i pomoc w osiągnięciu takiego wyniku.


Psy nie jest pierwszym kanałem, który dobił do 10 milionów, zdobyli się na to także Jenna Marbles, KSI, Ryan Higa i Fine Brothers.

Przy okazji pragniemy wspomnieć, iż kultowy już twór koreańskiego zespołu, a mianowicie "Gangnam Style", mimo ciągłego utrzymania w top 1 najpopularniejszych filmów na YouTube, ma w tej chwili mocnego rywala, który w dość szybkim tempie goni króla. Mowa tu o "See You Again" Wiza Khalify i Charliego Puth'a. Bacznie obserwujemy to zjawisko i z pewnością powiadomimy Was o nagłych zmianach.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl