"Przyjaźń czy miłość?" - grupa Abstra z nowym serialem

Firma Abstra to obecnie jeden z największych producentów filmów na polskiej scenie YouTube. Nowe projekty pojawiają się bardzo często i zazwyczaj wnoszą na serwis nieco świeżości. Nie inaczej jest i tym razem.


"Przyjaźń czy miłość" to najnowszy pomysł Abstra. Jest to serial opowiadający o rozterkach grupy przyjaciół - głównymi tematami, które będą w nim podejmowane to tytułowa miłość oraz przyjaźń.


W każdym odcinku pojawia się piątka dobrych przyjaciół - Adam, Daga, Damian, Maks i Nastka. Bohaterowie, w wieku około 25 lat, często spotykają się w barze, gdzie wymieniają się swoimi historiami uczuciowymi i ironicznie przekomarzają.

Produkcja, poza walorami czysto rozrywkowymi, zawiera także treści edukacyjne. W każdym odcinku pojawiają się różnorodne wyniki badań na tematy związane z uczuciowością, przyjaźnią, związkami i relacjami damsko-męskimi. Co odcinek pojawiać się również będą goście specjalni, pochodzący z uniwersum postaci Abstra.


Premierowe materiały "Przyjaźń czy miłość" debiutować będą co tydzień. TUTAJ znajdziecie link do kanału.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.