"Przyjaciele: Spotkanie po latach" już na HBO GO

Dziś rano na platformie zadebiutował film "Przyjaciele: Spotkanie po latach" stanowiący prezent dla wszystkich fanów kultowego serialu. Po siedemnastu latach szóstka głównych bohaterów w końcu ponownie się spotkała.


"Przyjaciele" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Jego ostatni odcinek wyemitowany został w 2004 roku, więc ponad siedemnaście lat temu. Niespodzianka w postaci specjalnego materiału to więc chyba idealny prezent dla wszystkich osób, które stęskniły się za znanymi postaciami.Sam materiał "Przyjaciele: Spotkanie po latach" trwa sto minut i przez ten czas przewija się naprawdę sporo wątków. Mamy oczywiście do czynienia z rozmowami aktorów, ale także z np. odtwarzaniem kultowych scen. Dodatkowo wystąpił szereg specjalnych gości w postaci m.in. Justina Biebera czy BTS.

Opis produkcji brzmi następująco:
Serialowi Przyjaciele, czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, po latach wracają do kultowego już studia nagrań Warner Bros. w Burbank, Stage 24, aby w programie specjalnym wspólnie celebrować uwielbiany przez wszystkich serial. Przyjaciele: Spotkanie po latach to produkcja, w której pojawi się wielu wyjątkowych gości, w tym: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon oraz Malala Yousafzai.

Odcinek jest dostępny oczywiście w Polsce, lecz wyłącznie na platformie HBO GO. Od niedawna oglądać tam też można wszystkie dziesięć sezonów oryginalnych przyjaciół. Jeśli więc jesteście fanami tegoż serialu, to raczej długo Was do zerknięcia na specjalny materiał namawiać nie musimy.

 

Planujecie obejrzeć nowy odcinek Przyjaciół? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.