"Przyjaciele" - poznaliśmy szczegóły powrotu kultowego serialu

Serial "Przyjaciele" powróci już niedługo. Specjalny odcinek z oryginalną obsadą zostanie nagrany już 5 kwietnia i będzie miał charakter wspominkowy.


Na początku zeszłego roku mieliśmy do czynienia z informacją o planach symbolicznego wznowienia serialu "Przyjaciele". Słuch o projekcie jednak nieco zaginął - głównie za sprawą pandemii koronawirusa, która uniemożliwiła rozpoczęcie nagrań.

Minął rok i w końcu pojawiły się świeże wieści dotyczące przedsięwzięcia. Redakcja portalu Deadline poinformowała (powołując się na wiarygodne źródło) o tym, że oryginalna obsada serialu (Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer i Matt LeBlanc) spotka się wspólnie już 5 kwietnia. Wszyscy rzecz jasna usiądą na dobrze znanej kanapie.

Nakręcony zostanie wtedy specjalny odcinek "Przyjaciół" mający charakter głównie wspominkowy. Co najważniejsze - nie będzie on oskryptowany, więc możemy spodziewać się nieco luźniejszej formy. Pojawić ma się jednak jeden element zaskoczenia, o którym niestety na razie nic nie wiadomo.Wielce prawdopodobne więc, że już niedługo fani kultowego serialu będą mieli powód do radości. Sam odcinek zadebiutuje na platformie HBO Max - ta ma pojawić się w Polsce jeszcze w tym roku. Jeśli zaś chodzi o oryginalny projekt, to wszystkie jego sezony pojawią się 15 kwietnia na HBO GO. Do końca 2020 roku można było oglądać je na Netflixie.

 

Czekacie na powrót serialu "Przyjaciele"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.