Przez Świat na Fazie zaraz po Afryce ruszył do... Syrii!

Przez Świat na Fazie zaraz po Afryce ruszył do... Syrii!

Na kanale "Przez Świat na Fazie" opublikowany został materiał zapowiadający odcinek z Syrii, a dokładniej z miasta Aleppo. Nie wiadomo kiedy odbędzie się jego premiera - na razie w toku jest seria prezentująca podróż Dawida po Afryce. 


Miasto Aleppo od lat pogrążone jest wojną domową. Na miejscowość regularnie spadają wrogie pociski, co praktycznie uniemożliwia mieszkańcom prowadzenie normalnego życia. Ten zniszczony teren postanowił odwiedzić Dawid Fazowski.Jak możemy wyczytać z opisu najnowszego materiału:
Fazowicze i Fazowiczki! Przed Wami mała zapowiedź ostatniego miejsca IV sezonu Przez Świat na Fazie i setny kraj poza Polską który odwiedzam w swoim życiu. Pozdrowienia z Aleppo w Syrii.

Dla widzów "Przez Świat na Fazie" publikacja zapowiedzi była nie lada zaskoczeniem. Dopiero co wczoraj (1.03) premierę miał kolejny odcinek podróży Dawida po Afryce. Warto mieć więc na uwadze, że faktyczny materiał z Syrii pojawi się na kanale w bliżej nieokreślonym terminie.

Oczywiście o publikacji materiału z Aleppo natychmiast Was poinformujemy. Już sam zwiastun zapiera dech w piersiach, więc sami nie możemy doczekać się zobaczenia Syrii z bliska.

 

Co sądzicie o zwiastunie odcinka z Aleppo? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.