Przez Świat na Fazie rusza z serią z Afryki Zachodniej

Przez Świat na Fazie rusza z serią z Afryki Zachodniej

Na kanale Dawida Fazowskiego pojawił się właśnie zwiastun nowej serii podróżniczej. Twórca skierował tym razem swoje kroki do jednego z  najniebezpieczniejszych regionów świata, czyli Afryki Zachodniej. Pełnoprawny odcinek cyklu zadebiutuje już 8 grudnia.


We wrześniu bieżącego roku informowaliśmy Was o premierze materiału zapowiadającego podróż Dawida Fazowskiego do Afryki Zachodniej. Wyprawa miała planowo trwać trzy miesiące, a twórca zamierzał odwiedzić takie regiony jak Maroko, Wybrzeże Kości Słoniowej oraz Nigerię. Czy to się udało?

Chcemy oczywiście wierzyć, że tak! Szczegóły "misji" podróżnika poznamy jednak dopiero za co najmniej kilka tygodni, kiedy na kanale Dawida pojawi się kilka materiałów z nowej serii "Przez Świat na Fazie".Sam zwiastun cyklu udowadnia, że Afryka Zachodnia to niebezpieczny teren. Wszechobecne wojny domowe są jedną z wielu przeszkód, które na swojej drodze napotkał Dawid. Więcej dowiemy się dokładnie za tydzień - premierowy odcinek z Czarnego Kontynentu zadebiutuje już 8 grudnia.

Fani twórcy są zapewne niezwykle ucieszeni z jego powrotu na YouTube. Jak twierdzi sam Dawid, wreszcie powraca "prawdziwy on" - charakterny i podchodzący do wszystkiego na luzie człowiek.

 

Co sądzicie o powrocie Dawida Fazowskiego? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.