Przez Świat na Fazie otwiera Patronite!

Przez Świat na Fazie otwiera Patronite!

Dawid Fazowski z kanału "Przez Świat na Fazie" postanowił otworzyć Patronite. Powód? Chęć tworzenia jeszcze bardziej profesjonalnych i złożonych projektów, co aktualnie jest uniemożliwione przez brak gotówki. Profil twórcy już po jednym dniu bije rekordy popularności.


Patronite to szalenie popularna platforma, która niejednemu twórcy internetowemu pozwoliła rozwinąć skrzydła. Najlepszym tego przykładem jest sukces o. Adama Szustaka - kapłan nieprzerwanie od 2017 roku utrzymuje się w czołówce jeśli chodzi o liczbę patronów, jak i miesięczne wsparcie. Ojciec Dominikanin zgromadził już 1,7 miliona złotych.

Niedawno też informowaliśmy Was o założeniu Patronite przez Sierżanta Bagietę. Policjant chce tworzyć lepszej jakości materiały i wpłaty od widzów są jedynym sposobem, by mógł zrealizować swoje marzenia. Podobnie jest w przypadku Dawida Fazowskiego z kanału "Przez Świat na Fazie".

Twórca opublikował właśnie materiał informacyjny, gdzie przedstawia powody uruchomienia profilu na Patronite. Dawid sam przyznaje, że wraz z współtwórcą kanału - Pawłem - planowali ten krok od kilku lat, lecz decyzja została podjęta dopiero teraz.Środki od widzów pozwolą na realizację m.in. serii podróżniczej po Polsce oraz kanału, gdzie Dawid będzie testował przeróżne gadżety podróżnicze. Do wszystkich projektów zatrudniony ma zostać profesjonalny operator kamery oraz zakupiony bus. Czy to wszystko się uda?

Patrząc na popularność nowo powstałego profilu Dawida... raczej tak! W momencie pisania artykułu widzowie twórcy zdecydowali się wpłacić już 10 tys. złotych. Warto dodać, że przez kilka godzin serwery Patronite nie wytrzymały zainteresowania projektem Fazy.

Profil "Przez Świat na Fazie" na Patronite znajdziecie TUTAJ. Kanał można wspierać kwotą 5, 10, 20, 30, 50, 100, 250 oraz 500 zł. Każdy próg oferuje interesujące upominki w postaci koszulki i bluzy, zaproszenia do specjalnej grupy czy rozmowy z Dawidem.

 

Co sądzicie o założeniu Patronite przez twórcę kanału "Przez Świat na Fazie"?


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.