Przez Świat na Fazie jest bliski stworzenia

Przez Świat na Fazie jest bliski stworzenia "Fazolandii"

Dawid Fazowski przypomniał swoim widzom o planach stworzenia "Fazolandii" czyli autorskich ośrodków wypoczynkowych na terenie polskich gór. Przy okazji twórca zachęcił do kupna własnej książki. 


Jednym z największych marzeń Dawida Fazowskiego jest stworzenie ośrodku wypoczynkowego na terenie Beskidu Śląskiego. Wiąże się to rzecz jasna z załatwianiem wielu spraw organizacyjnych oraz ogromnymi kosztami. Twórca poinformował właśnie o kolejnych informacjach odnośnie do tego projektu.

Wszystko wskazuje na to, że już późną jesienią albo wczesną zimą tego roku ruszy "Fazolandia" - czyli wspomniany wyżej ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny. Dawid przyznaje, że jest już naprawdę blisko realizacji tego planu i jeśli po drodze nie pojawią się większe komplikacje, to już za kilka miesięcy będzie można korzystać z nowo powstałych usług.Największym problemem w tym przypadku są jednak finanse - twórca przyznaje, że ma spore oszczędności, lecz to może nie wystarczyć. Dlatego też przypomniał on o możliwości zakupu swojej książki "Pingwiny wódki nie piją" opowiadającej o podróży do Ameryki Południowej. Liczne egzemplarze zalegają w magazynie i są to de facto "zamrożone" pieniądze.

Dawid przez kilka minut materiału dosyć nachalnie zaczął zachęcać do składania zamówień, co jasno daje do zrozumienia, że pieniądze ze sprzedaży książki bardzo by mu się przydały. Jak widać po sekcji komentarzy - sporo osób się skusiło.

Zapewne za kilka miesięcy otrzymamy kolejne informacje na temat projektu "Fazolandia". Byłby to z pewnością dosyć nietypowy projekt YouTubera - trzymamy więc kciuki za jego powodzenie.

 

Słyszeliście wcześniej o Fazolandii? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.