Fazowski ogłosił, że nie wraca jeszcze do Polski i wybiera się na kolejny kontynent

Fazowski ogłosił, że nie wraca jeszcze do Polski i wybiera się na kolejny kontynent

Dawid Fazowski wyruszył w podróż po Azji ze swoją wybranką serca Sandrą już jakiś czas temu i tak naprawdę, to do ich powrotu zostało mniej czasu, niż więcej. Plany jednak troszeczkę się pozmieniały.


4. sezon przygód Fazowskiego w podróży jest wyjątkowy, ponieważ przemierza on świat z Sandrą. Wielu widzów miało wątpliwości co do tego, czy młoda dziewczyna poradzi sobie z trudami podróżowania i czy nie będzie ograniczała Dawida w swobodnym przeżywaniu szalonych przygód.

Okazuje się, że Sandra zadziałała na Dawida wręcz przeciwnie. Podczas wczorajszego live'a na YouTube Fazowski ogłosił wielką wiadomość. Za namową Sandry już pod koniec sierpnia wybiorą się do Ameryki Południowej, by zwiedzić ją od północy, czyli Meksyku, aż do samego południa. Będzie to zatem odwrotna trasa do tej, którą kiedyś Faza przemierzał sam.Dawid przyznał podczas streama, że gdyby nie Sandra, to nie chciałoby mu się już podróżować i to właśnie jej towarzystwo sprawia, że porwał się on na tak wyczerpującą wycieczkę. Faza stwierdził także, że to właśnie w Ameryce Południowej czuje się jak ryba w wodzie i nie zdążył on jeszcze wszystkiego zobaczyć ani pokazać, więc teraz będzie do tego doskonała okazja.

Wielu fanów może ucieszyć wydłużony plan wycieczki po świecie, ponieważ naturalnie oznacza to jeszcze więcej odcinków z przygód podróżniczej pary. Według nowych ustaleń mają oni spędzić aż około 10 miesięcy w podróży, dlatego życzymy wytrwałości i czekamy na kolejne filmy z wyprawy!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.