Pojawiła się możliwość przewijania YouTube na pełnym ekranie

Pojawiła się możliwość przewijania YouTube na pełnym ekranie

YouTube właśnie dodał funkcję, o którą nikt nie prosił, ale przynajmniej część z użytkowników serwisu może ją pokochać - chociaż brzmi odrobinę niedorzecznie.


Bo przecież możliwość przewinięcia strony do sekcji komentarzy bez wychodzenia z trybu pełnoekranowego filmu nie brzmi zbyt sensownie - w końcu tracimy wtedy to, co dzieje się na filmie. A jednak funkcja działa na tyle sprawnie i przyjemnie, że można ją praktycznie od razu polubić.

Zobaczcie, jak przedstawia to YouTube, a później spróbujcie sami podczas surfowania w serwisie:Zmiana jest z jednej strony niewielka, ale z drugiej może zaoszczędzić nam zbędnego przełączania się między trybem pełnoekranowym, a tym niepełnym. W internecie wykluczenie nawet jednego zbędnego kroku jest już sporym osiągnięciem i usprawnieniem, do którego technologia przecież powinna stale dążyć.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.