Ruszył

Ruszył "Project Start" - inicjatywa wspierająca małych influencerów

W sieci nie brakuje obecnie osób, które publikują kreatywne filmy czy zdjęcia na swoich mediach społecznościowych, myśląc o osiągnięciu sukcesu jako influencer. Wielu z nich ciężko jednak zostać zauważonym oraz dotrzeć do potencjalnych reklamodawców. Tę sytuację ma zmienić Project Start, który właśnie ruszył!


Project Start jest projektem przeznaczonym dla młodych influencerów tworzących treści na TikToku i Instagramie. Osoby, które wezmą udział w inicjatywie, będą mogły zostać zauważone przez reklamodawców, co przełoży się na szansę na wzięcie udziału w kampaniach z różnorodnymi klientami i zdobycie pierwszych doświadczeń przy profesjonalnych współpracach.


KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROJECT START!


Za projekt odpowiedzialna jest najszybciej rozwijająca się agencja influencer marketingu w kraju - GetHero, która obsługuje popularnych twórców YouTube, TikTok oraz Instagrama w całej Polsce, a do tego od lat współpracuje z największymi markami. Wszystko to pozwala wierzyć, że Project Start jest projektem, który doceni ciekawych twórców, a przy tym pozwoli rozwinąć ich skrzydła w branży influencer marketingu.

Jesteś małym influencerem, który chciałby wziąć udział w projekcie? Zgłoś się już dziś klikając tutaj i daj się zauważyć przez znane marki.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.