Producent, który wymyślił Kamerzystę Kruszwila:

Producent, który wymyślił Kamerzystę Kruszwila: "Oszukałeś mnie"

Wczoraj na kanale Kamerzysty Kruszwila pojawił się ogłaszany od wielu dni film. Jak się okazało, był to teledysk do pierwszej piosenki YouTubera, który wkrótce zamierza opublikować kolejne kawałki. Znany producent muzyczny ujawnił jednak nieznane fakty na temat współpracy między nim, a Kamerzystą.


"Piękna i Bestia" - nowy klip twórcy został opublikowany zaledwie 24h temu. Oprócz niesamowitych wyników, wynoszących na ten moment ponad 1,5 miliona wyświetleń, zdołał wywołać już sporą aferę.Za stworzenie Kamerzysty, a dokładniej jego muzycznej przygody z rapem, odpowiedzialny miał być L-Pro, producent muzyczny, który współpracował m.in. z Chadą, VNM'em, Tede czy Liroyem. To właśnie on na swoim Instagram Story kilka godzin po publikacji Kamerzysty Kruszwila, opublikował wideo, w którym przedstawił, że to on odpowiadał za produkcję. Na dowód pokazał całą nadchodzącą płytę Kamerzysty, składającą się z kilkunastu utworów (tutaj tracklista). Fragmenty puścił chwilę później, mówiąc przy tym:
Skądś znam te flow. Ty wymyśliłeś Kruszwila, wymyśliłeś Kamerzystę, ale Kamerzystę rapera wymyśliłem ja.

Producent zdradził także, że opublikowana wczoraj piosenka została stworzona przez jego samego, ale została wrzucona na innym bicie. Wypowiedź podsumował słowami, że nie boi się Kamerzysty oraz zapowiedział autorski diss na YouTubera. Całość nagrania obejrzycie poniżej:Co sądzicie o tej całej sprawie? Producent ma rację, czy może chce zdobyć większy rozgłos?

Źródło: grupa APYteam, Glamrap.pl

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.