Użytkownicy zgłaszają pierwsze problemy nowego Androida

Użytkownicy zgłaszają pierwsze problemy nowego Androida

Kilka dni temu na rynku zadebiutowała nowa wersja systemu Android. W pierwszej kolejności pojawiła się ona na urządzeniach ze stajni Google - nie obyło się jednak bez problemów i wpadek. 


O premierze Android Pie jakiś czas temu informowaliśmy was na łamach naszego portalu. Artykuł na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Użytkownicy telefonów z serii Google Pixel XL zaczęli zgłaszać liczne problemy związane z nowym systemem od giganta z Moutain View. Okazuje się, że po aktualizacji sprzęt ten ma problem z szybkim ładowaniem.

Gogle Pixel XL ma problemy z szybkim ładowaniem po premierze Androida Pie


Osoby korzystające z powyższego urządzenia nie są w stanie szybko go ładować. Jednym komunikat o tym trybie w ogóle się nie pojawia, a innym się pokazuje, lecz smartfon nadal ładuje się z normalną szybkością.

Google z pewnością ten problem niedługo naprawi, lecz tak czy siak tego typu sytuacja nie powinna mieć miejsca - zwłaszcza jeśli mowa o firmowym urządzeniu.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.