PRIDE i AGO Gaming zagrają na Minorze - najlepsi zawodnicy CS:GO chwalą ich grę!

PRIDE i AGO Gaming zagrają na Minorze - najlepsi zawodnicy CS:GO chwalą ich grę!

Od wczoraj na polskim podwórku mówi się tylko o jednym - PRIDE i AGO Gaming zagrają na turnieju Minor! Ich sukces udowodnił, że ciężka praca przynosi zamierzone efekty, a determinacja i wiara w swoje możliwości mogą naprawdę zdziałać cuda. O ich osiągnięciu mówi się jednak tylko w Polsce, ale także zagranicą. 


Wczorajszy dzień wyjątkowo dobrze zakończył się dla PRIDE oraz AGO Gaming. Obydwie drużyny po kilkugodzinnej rozgrywce otrzymały zasłużony awans do kolejnego etapu zmagań o miejsce na Majorze. W zamkniętych kwalifikacjach pojawił się także zespół Kinguin, jednak ostatecznie nie udało im się zakwalifikować do Minora.


Zarówno PRIDE, jak i AGO Gaming mimo początkowych problemów poradziły sobie świetnie ze swoimi przeciwnikami. Gracze PRIDE w pierwszym spotkaniu ulegli Binary Dragons, lecz później ze spokojem wygrali z drużynami LDLC, TEAM5 oraz NiP. To właśnie ta ostatnia formacja stawiła im największy opór, jednak ostatecznie to Polacy byli lepsi. AGO Gaming natomiast przegrało jedynie z OpTic, ale później po długiej i trudnej walce polscy zawodnicy zdominowali Kinguin, HellRaisers i GODSENT.


Ciekawej i efektywnej grze polskich teamów przyjrzał się sam karrigan. Zawodnik zespołu FaZe w sprawie PRIDE oraz AGO wypowiedział się na swoim Twitterze. Jak wynika z poniższego Tweet'a, karrigan przyglądał się naszym formacją, a ich gra w jego opinii zapowiada się bardzo obiecująco. My natomiast jesteśmy dumni z obydwu drużyn i trzymamy kciuki za ich występ w kolejnym etapie turnieju!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.