Premiera singla Wojtka Szumańskiego

Premiera singla Wojtka Szumańskiego

Wojtek Szumański jest jednym z najpopularniejszych polskich YouTuberów, który tworzy własne piosenki. Najbardziej znany jest z dwuczęściowej "Ballady o cyckach". Rozpoznawalny jest także dzięki swoim oryginalnym teledyskom. Odręcznie rysuje obrazki w programie graficznym, z których później powstają animacje. I tym razem postanowił zrobić coś bardzo ciekawego.


Od pewnego czasu, Wojtek, pracował nad tworzeniem swojego własnego albumu. Niedawno zakończył już do niego nagrania ale zostało jeszcze dużo pracy związanej z miksowaniem i edycją piosenek. Album będzie utrzymany w klimacie blues, rock oraz pop. Autor zapewnia, że album zostanie wydany jeszcze w tym roku. Więcej informacji usłyszycie w filmiku YouTubera.
Dwa dni temu, 17 marca, miała premiera singla promującego nową płytę artysty, "Bum Bum".  Elektryczna gitara, szybkie tempo i chwytliwy tekst to świetne połączenie. Na razie jeszcze nie ma teledysku do niego, ale w przyszłości ma się taki ukazać. Piosenkę aktualnie możecie usłyszeć w radiu, a także w serwisach takich jak YouTube, Spotify oraz Amazon. Klikając w grafikę serwisu, zostaniecie przeniesienie do piosenki.


amazon-logo_blackspotify-connect


 

 

Swój komentarz zostawił też Cyber Marian:


b406920efdc552dac3673730f92bc406


[yop_poll id="14"]


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu