Premiera iPhone'a 9 zagrożona opóźnieniem

Premiera iPhone'a 9 zagrożona opóźnieniem

Przed nami najgorętszy okres w roku w świecie technologicznym, gdyż jesień zawsze przynosi najciekawsze premiery. Wygląda jednak na to, że premiera Iphone'a 9 może zostać opóźniona. 


Pierwsze raporty od Apple wskazują na to, że iPhone 9 ma być wyposażony w ekran LCD wykonany w technologii Full Flex. Pozwalają one umieścić charakterystycznego notcha w odpowiednim miejscu, a przy tym sprzęt może być odpowiednio smukły.Problem pojawia się jednak na linii produkcyjnej. Fabryka, w której nowe urządzenia od Apple mają być produkowane kompletuje jeszcze linię produkcyjną i szuka odpowiednich maszyn.

Oznacza to, że prezentacja nowych smartfonów najprawdopodobniej odbędzie się tradycyjnie we wrześniu, jednak sam iPhone 9 może pojawić się na rynku dopiero w okolicach listopada. Zważając na to, że zdecydowana większość iPhone'ów miała swoją premierę we wrześniu, to listopad wydaje się dość dużym poślizgiem. Jaki będzie miało to wpływ na sprzedaż najnowszego smartfona od Apple? Przekonamy się.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.