Znany prankster zmienił napis

Znany prankster zmienił napis "Hollywood" na "Hollyweed"?

W noworoczny poranek internet obiegła informacja, która wywołała uśmiech na twarzach milionów osób na całym świecie. Znany napis "Hollywood" został zmieniony na "Hollyweed". Policja nie zebrała jeszcze dowodów w tej sprawie, ale internauci już przypuszczają kto mógł tego dokonać.


Dwie czarne i dwie białe płachty wystarczyły, żeby zamaskowany mężczyzna wykonał ten prosty żart. Właśnie tak powstało „Wzgórze Świętego Zielska”. To nie pierwszy taki raz, bo w 1976 roku, ktoś zrobił dokładnie to samo. Oczywiście w obu przypadkach, szybka interwencja służb sprawiła, że oryginalny napis "Hollywood" powrócił.

hollyweed

Internauci pół żartem, pół serio, znaleźli osobę, która mogła być za to odpowiedzialna. Jest nim sam Steve-O, czyli znany z filmu "Jackass" prankster i YouTuber z ponad 3 600 000 widzami na koncie. Sam w Nowy Rok zamieścił zdjęcie spod napisu "Hollyweed", zapewniając tym samym, że nie wie kto to zrobił. Wiele osób uważa jego słowa za ironicznie i stawia za pewne, że to jego sprawka.

Póki co Steve-O nie mówi nic więcej w tej sprawie. Na sam koniec pozostawiamy Was z filmem popularnego na YouTube kanału - The Slow Mo Guys, w którym wystąpił wspomniany przez nas prankster. Jeśli jesteście ciekawi jego szalonej twórczości, sprawdźcie sami poniższy materiał.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.