Działalność internetowa Izaka tematem pracy magisterskiej!

Działalność internetowa Izaka tematem pracy magisterskiej!

YouTube coraz bardziej przenika do codziennego życia ludzi. Staje się on nie tylko częstym tematem rozmów, ale również zagadnieniem poruszanym pod kątem naukowym. Izak na swoim Insta Story pochwalił się, że na podstawie jego twórczości została napisana praca magisterska, a jej autorem jest... jego brat!


Tomasz, brat Izaka, napisał pracę magisterską, której temat brzmi następująco: Funkcjonowanie marki osobistej w oparciu o społeczność wirtualną na przykładzie działalności internetowej Piotra "Izaka" Skowyrskiego. Biorąc pod uwagę temat dzieła, Piotr jest idealnym przykładem dobrze zbudowanej marki osobistej. Jest bardzo lubiany przez swoich widzów, określa się go mianem profesjonalnego komentatora Counter-Strike: Global Offensive, a on sam, uważany jest za bardzo pozytywnego człowieka.

Jak widać, YouTuber jest dumny z osiągnięcia swojego brata, do tego stopnia, że pochwalił się tym faktem przed ponad czterystoma tysiącami użytkowników obserwujących go na Instagramie. Piotr również może być zadowolony ze swojej pracy, którą zasłużył sobie na to, by zostać użytym jako przykład w pracy magisterskiej. Trzeba przyznać, że jest to nie lada osiągnięcie.

Oto zdjęcie zamieszczone przez Izaka:YouTube tworzy nowe możliwości rozwoju nie tylko kanałów czy wcześniej wspomnianych marek osobistych, ale również nauki na temat wpływu internetu na odbiorców. Już teraz powstaje wiele nowych kierunków naukowych, związanych z funkcjonowaniem tego serwisu. Takie osoby znajdują pracę w sieciach partnerskich  oraz pomagają zrozumieć oddziaływanie serwisu na widzów.

Przykłady takie jak ten, pokazują, że YouTube już na stałe wpisał się w nasze życie. Jest to bardzo dobra wiadomość. Internet stale się rozwija i odgrywa coraz większą rolę w życiu zwykłego człowieka, co znacznie ułatwia wykonywanie większości codziennych zadań.

Serdecznie gratulujemy Tomaszowi Skowyrskiemu uzyskania tytułu magistra i życzymy dalszego rozwoju pasji! 


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl