Poznaliśmy zwycięzcę pierwszego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w LoL!

Poznaliśmy zwycięzcę pierwszego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w LoL!

Pierwszy sezon Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends dobiegł końca! Po wczorajszych, pełnych emocji spotkaniach poznaliśmy jego zwycięzcę.
Wczorajszy dzień rozpoczął się od półfinałowego spotkania Team DPD z Pompa Teamem o godzinie 14:00. Ekipa Kubona dosłownie zdominowała PT. To oni dyktowali warunki i ostatecznie wygrali spotkanie 2:0 awansując tym samym do finału.

Drugim meczem półfinałowym było spotkanie pomiędzy teamem e-Meryci, a AGO Gaming. Tu emocji było już znacznie więcej z tego względu, że mecz był po prostu wyrównany. Początkowo lepiej prezentowało się AGO, które wygrało pierwszą mapę. Na następnych doczekaliśmy się wyrównania ze strony e-Merytów. Ostatecznie właśnie oni wygrali 2:1 i dostali się do wielkiego finału.

Finał pomiędzy e-Merytami, a Teamem DPD rozpoczął się pewną dominacją tych pierwszych. Po pewnym czasie było już pewne to, że pierwsza mapa zostanie przez nich wygrana, tak też się stało. W drugiej odsłonie spotkania Team DPD starał się naprawić błędy z pierwszej mapy. To jednak nie pomogło i e-Meryci wygrali cały mecz zdobywając tym samym pierwsze miejsce w pierwszym sezonie Polskiej Ligi Esportowej w LoL!

Tak ostatecznie wygląda tabela wyników pierwszego sezonu PLE w League of Legends:Już jutro ostateczna faza PLE w CS:GO! Tak prezentują się spotkania półfinałowe. Po tym jak dowiemy się kto został zwycięzcą pierwszego sezonu, możecie spodziewać się artykułu na naszej stronie.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.