Poznaliśmy zespoły do turnieju CS:GO na MeetUp 2016 w Gdańsku!

Poznaliśmy zespoły do turnieju CS:GO na MeetUp 2016 w Gdańsku!

Do spotkania z YouTuberami w Gdańsku zostały tylko cztery dni. Emocje rosną, czas płynie a organizatorzy odsłaniają nowe karty spotkania. Poznaliśmy właśnie uczestników organizowanego w sobotę w Ergo Arenie turnieju CS:GO.


Niedawno informowaliśmy Was o tym, że trwały zapisy do owych rozgrywek. Pojedynki już się zakończyły, a my poznaliśmy listę drużyn e-sportowych, których mecze będziemy mogli śledzić w tę sobotę. Całą drabinkę teamów, które brały udział w kwalifikacjach znajdziecie na stronie, do której przejdziecie klikając tutaj, aczkolwiek my przedstawimy Wam te drużyny, które awansowały do półfinału turnieju eliminacyjnego:


NAZWY ZESPOŁÓW, BIORĄCE UDZIAŁ W TURNIEJU


- Sferis PRIDE


- creme de la creme


- DEEZE NUTS


- Team Refuse CUP


Rozgrywki będą prowadzone z zachowaniem dotychczasowej drabinki. Przypominamy, że łączna pula nagród opiewa na blisko 40 tysięcy złotych (15 tys. - 1 miejsce, 10 tys. - 2 miejsce, 5 tys. - 3 miejsce). Jest zatem o co walczyć, a my na pewno będziemy śledzić z zapartym tchem zmagania graczy już na miejscu. Jeśli jednak Wy nie pojawicie się na evencie, będziecie mogli obejrzeć mecze na oficjalnym kanale ESL Polska na Twitch'u! Warto chyba jednak zobaczyć to na własne oczy!


nagrody


--------------


Nie masz jeszcze biletu na MeetUp?! Kliknij tutaj, aby go jeszcze zakupić!


--------------


APYnews robimy dla Was, i chcemy poznać Waszą opinię ponieważ planujemy ekstra zmiany!
Wypełnij ankietę, udostępnij nasz przyklejony post na Facebooku i zgarnij bilet na MeetUp Gdańsk!Wśród osób które uzupełnią ankietę oraz udostępnią ją znajomym rozlosujemy 2 bilety na naszym Snapchacie: apynews na najbliższy MeetUp Gdańsk gdzie będziecie mogli zbić 5! z Rezigiuszem, MultiGameplayGuy i innymi!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.