Poznaliśmy partnerkę Gimpera w Tańcu z Gwiazdami!

Poznaliśmy partnerkę Gimpera w Tańcu z Gwiazdami!

Nieco ponad tydzień temu informowaliśmy, że Gimper ogłosił swój udział w programie "Taniec z Gwiazdami". Z tej okazji na kanale Tomka pojawił się materiał, w którym YouTuber wyjaśnił, dlaczego zgodził się na tę ofertę oraz opowiedział trochę o swoich planach związanych z programem. Do tej pory pozostawała jedna, bardzo ważna niewiadoma - z kim Gimper będzie tańczył? Twórca postanowił dzisiaj oficjalnie ogłosić to swoim fanom.


Pod koniec stycznia polską społeczność YouTube obiegła informacja, że Gimper wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Nie jest pierwszym internetowym twórcą, którego taneczne zmagania mieliśmy okazję obserwować na ekranie telewizora, gdyż w poprzedniej edycji wystąpiła Angelika z kanału "Littlemooonster96". W filmie wyjaśniającym udział Tomka w programie YouTuber przyznał, że idzie tam głównie, by nauczyć się tańczyć, ale również, aby pokazać się przed nową publicznością, zaprezentować przed potencjalnymi reklamodawcami i być może zwiększyć swoje szanse, by jego show "Lekko Nie Będzie" było transmitowane w telewizji. Chce również godnie reprezentować internet i pokazać, że nie wygląda on do końca tak, jak jest przedstawiany w programach o patostreamerach. Wszyscy jego fani oraz osoby zainteresowane jego udziałem w programie zastanawiała jedna, bardzo ważna kwestia. Nie wiadomo było dotychczas, kto będzie taneczną partnerką Tomka. Gimper postanowił nie trzymać nas dłużej w niepewności i na swoim fanpage'u opublikował dziś post, w którym zdradził, z kim stworzy parę.


W najnowszej edycji @tanieczgwiazdami zatańczę z Natalią Głębocką!

Okazało się, że Gimper wystąpi w duecie z Natalią Głębocką. Jest ona zawodową tancerką, występującą na wielu ważnych pokazach i wydarzeniach. Miała już okazję zaprezentować się w "Tańcu z Gwiazdami", będąc w parze z Tomaszem Ciachorowskim. Jak wspomniał w swoim poście Tomek, są z Natalią bardzo dopasowani, zarówno pod kątem temperamentu, jak i charakteru. Jest to bardzo ważna kwestia w przypadku tańca. Dobre relacje między tancerzami oraz podobne charaktery pozwalają doskonale zgrać się w tańcu i sprawiają, że współpraca podczas treningów jest znacznie przyjemniejsza. Atmosfera w trakcie prób jest niezwykle ważna, gdyż jak twierdzi Gimper, zamierza poświęcać na nie nawet do sześciu godzin dziennie. Mamy nadzieję, że współpraca pomiędzy duetem będzie się dobrze układać, a jej efekty zobaczymy już wkrótce w najbliższej edycji "Tańca z Gwiazdami".