Poznaj YouTubera #9 - MrSetoKami

Poznaj YouTubera #9 - MrSetoKami

Na końcówkę weekendu zapraszamy Was na kolejny artykuł z serii "Poznaj YouTubera". Tydzień temu mieliście okazję poznać Weronikę z kanału Vroobelek, czyli bardzo pozytywną osobę, prezentującą wiele ciekawych vlogów na temat życia. Dzisiaj powracamy do popularnego gamingu, lecz nie byle jakiego, bo za biurkiem zasiada Seto!


Kamil Zawodny, swoją "karierę" na YouTube rozpoczął na początku 2011 roku. Twórcy, już na początku trzeba przyznać gratulacje, ponieważ jego staż jest ogromny. Do tej pory na kanale opublikował ponad 4 000 materiałów, a przez te 5 lat jego aktywność nie spadła ani o trochę.

Pierwszym filmem Seta był Let's Play z dwuwymiarowej platformówki - gry Braid. YouTuber zakończył serię na 14 odcinku, po czym zabrał się za kolejne. Policzenie ilości wszystkich serii nagranych przez Kamila wychodzi poza skalę trudności, więc przytoczymy tylko kilka z nich. Kolejne materiały YouTubera to m.in. Let's Play z gry Crazy Machines, Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Hopkins FBI, Grand Theft Auto 3, Hitman, Amnesia - Mroczny Obłęd czy nawet Limbo. Te i wiele więcej, to tylko serie sprzed kilku lat, a zbiór na kanale Seta cały czas się powiększa.

Twórca, od czasu do czasu nagrywa też vlogi. Jego pierwszy materiał tego typu pojawił się kilka miesięcy po starcie kanału. Kamil opowiada w nim, kim jest i jak pojawił się pomysł na tworzenie filmów. Wspomina o swojej pasji do gier oraz kanale, który zainspirował go do nagrywania i innych YouTuberach, którzy swoją obecnością w serwisie, przyczynili się do tego faktu.

Widzowie Seta wysyłają mu sporo listów i paczek. Z tego powodu, twórca postanowił rozpocząć serię "Listy od Widzów!", w której jak sama nazwa mówi, Kamil przegląda wysyłki od fanów i (jeśli otrzyma od takowych zgodę) czyta na odcinku treść listów.

Jego najpopularniejszym materiałem jest "Interaktywny Pulpit". Seto zamieścił w nim masę adnotacji, które przenoszą widza do danej playlisty lub serii na kanale twórcy. Jednak "film" powstał bardzo dawno temu i na pewno należałoby dokonać jego aktualizacji o nowsze produkcje.

Na chwilę obecną, Kamil ma na koncie ponad 130 000 subskrypcji. Niestety, mimo tak długiego stażu i regularności, oglądalność ta nie należy do najwyższych. Naszym zdaniem, Seto jest osobą wartą poznania przez znacznie większą publiczność i właśnie tego mu życzymy!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl