Poznaj YouTubera #10 - Trojtek

Poznaj YouTubera #10 - Trojtek

W internecie jest wiele filmów z parodiami, czy przeróbkami dotyczącymi YouTuberów. Robi to naprawdę wiele osób jedni lepiej, inni nieco gorzej. Dzisiejszy twórca, którego sylwetkę Wam przybliżymy, zdecydowanie należy do tej pierwszej grupy. 


Jeżeli należysz do grupy Hajsowników Gimpera to jest on jednym z twórców, których zapewne znasz. Trojtek debiutował na grupie Gimpera i na pewno wiele jej członków kojarzy jego przeróbki. Najpopularniejszym materiałem na kanale jest parodia przedstawiająca występ Izaka w programie Mam Talent!, ma ponad milion wyświetleń:Jednak poza tworzeniem filmów na własny kanał Trojtek czasem robi materiały, które na swoje kanały wrzucają bohaterowie jego przeróbek. Najlepszym przykładem jest materiał z fragmentami z filmu “Kevin sam w Domu”, w której postać tytułowego Kevina zastąpił Gimper. I to właśnie na kanale Tomka pojawił się ten film:Jednak nie tylko Gimper docenił jego twórczość, bo jeden z jego filmów na swoim kanale umieścił również Rojson:Trojtek nie zajmuje się oczywiście tylko i wyłącznie tematyką YouTuberów, choć trzeba przyznać, że stanowi ona dużą część jego kanału. Jednak poza tworzeniem przeróbek z YouTuberami w roli głównej zdarza mu się robić filmy na inne tematy. Krótko po ostatnich wyborach, po słynnej w internecie wypowiedzi Zbigniewa Stonogi stworzył przeróbkę dotyczącą jego osoby w realiach drugiego odcinka “The Steven Seagal Show”:Trojtek często tworzy filmy, mające związek z tematami które w momencie ich tworzenia są w internecie najbardziej modne. Tak właśnie powstała jego przeróbka PPAP:Nie wrzuca on materiałów regularnie, jednak co jakiś czas na jego kanale pojawia się nowa przeróbka. Około tydzień temu wrzucił parodię, w której YouTuberzy grają w piłkę nożną w Afryce. Jeżeli jeszcze jej nie widzieliście to koniecznie zobaczcie ten materiał!:


Co myślicie o dzisiejszym twórcy, którego warto lepiej poznać? Zapoznaliście się już z twórcą, z poprzedniego artykułu? Jeżeli chcecie, żeby YouTuber, którego lubicie pojawił się tu za tydzień, napiszcie o nim w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.