Powstanie książka kucharska z potrawami z Fallouta!

Powstanie książka kucharska z potrawami z Fallouta!

Gadżetów związanych z grami wideo są niezliczone ilości i chyba nic już nie jest w stanie zdziwić... a jednak. Książka z przepisami na potrawy rodem z Fallouta to zupełnie inny poziom.


Vault Dweller's Official Cookbook - tak nazywa się oficjalna książka kucharska, zawierająca przepisy na potrawy z uniwersum gry Fallout. Została ona stworzona przez Victorię Rosenthal - autorkę znaną z opracowania przepisów do potraw z m.in. Overcooked czy Team Fortress 2.Wszystkie przepisy są inspirowane wirtualnym światem gry. Łącznie jest ich aż 78 i są podzielone na kategorie: przekąski, zupy, potrawki, przystawki, dania główne, desery czy napoje. A to może oznaczać tylko jedno: będzie można stworzyć własną Nuka-Colę!

Książka do sprzedaży trafi 23 października tego roku i już można zamawiać ją na Amazonie. Chociaż cena nie jest najniższa, bo jest to 25.99 funtów, to jednak książka jest wysyłana do Polski i wydana jest w twardej oprawie w elegancki sposób, co może być wielką gratką dla fanów Fallouta... i gotowania.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.