Powstaną chipsy o smaku Pickle Rick'a!

Powstaną chipsy o smaku Pickle Rick'a!

Biorąc pod uwagę ogromną popularność stworzonego przez Adult Swim serialu Rick and Morty, nie dziwi fakt powstawania wielu gadżetów czy ogólnie pojętego merchu związanego z serią. Współpracą z serialem interesuje się coraz więcej globalnych marek. Był już powrót sosu seczuańskiego w restauracji McDonalds, a teraz powstaną chipsy o smaku... Pickle Rick'a.


Pickle Rick, czyli Rick Sanchez w formie ogórka z trzeciego odcinka 3. sezonu serii, błyskawicznie stał się viralem w sieci, a memy z nim związane mogliśmy oglądać jeszcze kilka miesięcy po premierze owego odcinka. Stworzenia specjalnej edycji chipsów podjęła się znana firma Pringles, a ich smak zainspirowany jest właśnie tą postacią. Nowe Pringlesy mają trafić do amerykańskich sklepów przed 3 lutego 2020 roku. Póki co niestety nie ma informacji o tym czy produkt będzie dystrybuowany na terenie Europy. Współpraca obydwu marek związana jest ze zbliżającym się w USA- SuperBowl, a poniżej możecie zobaczyć krótki fragment reklamy, która w pełnej wersji ukaże się podczas tego wydarzenia.Być może w ciągu najbliższych miesięcy zobaczymy więcej tego typu współprac z Rick & Morty, a związane jest to ze stosunkowo niedawną premierą 4. sezonu serialu. Na razie na platformie Netflix dostępne jest jedynie 5 odcinków, ale cały czas czekamy na datę premiery drugiej połowy sezonu.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.