Powstał pełnometrażowy film o Nieprzygotowanych!

Powstał pełnometrażowy film o Nieprzygotowanych!

Podczas tegorocznych wakacji na kanale Nieprzygotowanych nie pojawiały się żadne materiały, jednak wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego twórcy serialu przygotowali dla swoich widzów wspaniałą niespodziankę. Teraz ulubionych bohaterów z Nieprzygotowanych zobaczyć będzie można nie tylko na ekranie komputera, ale także w kinie!
Pierwsza informacja o kinowej premierze filmu pojawiła się dzisiaj na social mediach chłopaków z kanału Abstrachuje, którzy także są twórcami znanej nam dobrze serii, która w zeszłym roku szkolnym pojawiała się na YouTube w każdą środę."Nieprzygotowani: the movie" to opowieść o dobrze znanych nam już z YouTube licealistach, którzy podczas swoich wakacji jadą nad morze. Podczas wyjazdu przeżywają szalone przygody, które zobaczyć na dużym ekranie będzie można już w ten weekend w warszawskiej Kinotece. To po prostu trzeba zobaczyć! Komedia na pewno będzie ciekawa i warta polecenia. Czekamy na recenzje pierwszych widzów!Abstrachuje chcą jednak, aby stworzony materiał ukazał się nie tylko w stolicy, ale także w innych miastach Polski. Mamy nadzieję, że już niebawem będzie można obejrzeć produkcje także w innych miejscach.

Bilety na seans można znaleźć tutaj. Wraz z zakupem biletu każda osoba otrzyma także plakat z autografem oraz możliwość zrobienia sobie zdjęcia z jednym z bohaterów występujących w filmie. Na koniec przypominamy, że nowy sezon serialu startuje w pierwsza środę października o 17:00! Wcześniej, bo już 20 września (również w środę o 17:00), powyższy film pełnometrażowy będzie dostępny online dla wszystkich użytkowników.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.