Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Marka Outlast cieszy się sporą popularnością na całym świecie. Obie dotychczas wydane odsłony tejże serii przyjęły się wśród graczy naprawdę świetnie, co zapewne stało się głównym powodem tego, że twórcy nie zamierzają spocząć na laurach.


Red Barrels (studio odpowiedzialne za obie części horroru) zapowiedziało, że w kwestii tejże marki będzie już niedługo dziać się naprawdę sporo. Po pierwsze - w sieci pojawiło się ciekawe zdjęcie (co prawda nie przedstawiające praktycznie nic konkretnego, ale za to działającego na wyobraźnie) ukazujące kadr z produkcji gry Outlast na konsolę Nintendo Switch. Ta wersja ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: www.facebook.com


Firma jak na razie nie podejmuje się produkcji trzeciej odsłony swojego hitu, lecz - jak już kilkukrotnie zapewniali - taka na pewno kiedyś się ukaże. W poście, do którego załączone było powyższe zdjęcie wyczytać jednak możemy, że twórcy pracują aktualnie nad pewnym "odrębnym doświadczeniem w świecie Outlasta". Nie mamy aktualnie żadnych potwierdzonych informacji na temat tego, co planuje ekipa, lecz wiemy, że jeśli pracownicy uznają opracowywaną koncepcję za dobrą, to od razu się z nami swoim dziełem podzielą.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.