Kreskówka o YouTuberach powstanie już w krótce!

Kreskówka o YouTuberach powstanie już w krótce!

Pewnie kilku z was zastanawiało się kiedyś, co by było, gdyby polscy YouTuberzy trafili do kreskówki. Jak wyglądaliby w świecie animacji i co ciekawego by nam zaprezentowali. Z ciekawym pomysłem przychodzi Karolina Gieraj, która planuje zrobić właśnie takową animację o losach ekipy internetowych twórców.


Na kanale Karoliny publikowane są przede wszystkim przeróbki i funny moments z odcinków innych YouTuberów, takich jak Bladii, Admiros, Diabeuu, itp. Nie brakuje wśród nich także własnoręcznie narysowanych animacji, które cieszą się niemałym zainteresowaniem. Wśród nich wyróżniamy przede wszystkim "Lejbolsa", której inspiracją był pewien stream. Nie należy zapomnieć o "Ekipie Rozpie*dolu", która podbiła serca nie tylko widzów, ale i samych YouTuberów. Obie animacje możecie obejrzeć poniżej.

 

Po miesiącu nieaktywności na kanale, Karo powróciła z informacją o nadchodzącym projekcie, jakim jest wspomniana na wstępie kreskówka. Do tej pory w przeróbkach mogliśmy zobaczyć głównie ekipę Bladiego, a tym razem serial animowany będzie opowiadać także o losach innej ekipy. Dodatkowo wystąpi w niej Boxdel w roli dziennikarza oraz Gargamel.Inspiracją Karoliny jest znana kreskówka Wodogrzmoty Małe. Jak sama podkreśla, zrealizowanie pomysłu pochłonie dużo czasu. Przeróbka może zająć od kilku do kilkunastu godzin, natomiast animacja rysunków  - co najmniej kilka tygodni. Dodatkowo poszukuje ona lektorów, a także osób utalentowanych plastycznie do pomocy w kolorowaniu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w filmiku poniżej. Oglądajcie do końca, bo dla wytrwałych czeka mały bonus.

 

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tym projekcie!


Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.