Powrót

Powrót "Wamiętników z Pakacji" na kanale ROJA!

Na YouTube są takie serie, które autorzy prowadzą od lat. Takie odcinki publikowane są jednak sporadycznie i okazjonalnie, co sprawia, że kiedy już się pojawią, to przynoszą ze sobą masę frajdy. Jedną z takich serii są właśnie "Wamiętniki z Pakacji", a ich powrót ucieszył wielu fanów Rojsona.


Czym są Wamiętniki z Pakacji? Osoby, które oglądają Roja już od jakiegoś czasu, powinny doskonale wiedzieć, o co chodzi, a jeśli jesteś nowszym widzem, to już tłumaczymy. Jest to podseria kabaretu prymitywnie, w której Rojson w szybki, przyjemny i specyficzny dla siebie sposób relacjonuje swoje wakacyjne wojaże. W zeszłym roku Jego wybór padł na Grecję, gdzie eksplorował plażę, analizował lokalne kapliczki i próbował spełnić marzenie Perli, która zawsze chciała pogłaskać delfina. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyszło lub po prostu przypomnieć sobie poprzednie Wamiętniki z Pakacji, to koniecznie obejrzyjcie ten materiał.
W tym roku było już trochę inaczej, bo to pierwszy odcinek Wamiętników, w którym Rojowi i Perli towarzyszyła również ich córka - Batalia oraz słynny już, nowy przyjaciel Rojsona, niedźwiedź Lodomir. Tym razem Rojo zajął się szukaniem skarbu, który według Izaka rzekomo miał znajdować się na Majorce. Niestety, jego sprzęt do kopania zużył się dość szybko, więc większość pracy musiał wykonać własnymi rękoma. Po poprzedniej próbie spełnienia marzenia Perli, która niestety zakończyła się fiaskiem, postanowił spróbować ponownie. Czy tym razem mu się udało? Przekonajcie się sami!
Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają inne Wamiętniki z Pakacji lub po prostu chcecie sobie przypomnieć stare części tej serii, to koniecznie zajrzyjcie na tę playlistę! Zresztą warto zobaczyć tam też inne filmy, które powinny przypaść do gustu każdemu fanowi humoru Rojsona. Warto zobaczyć je wszystkie podczas oczekiwania na powrót Wamiętników za rok.


Jak podobał Wam się najnowszy odcinek Wamiętników z Pakacji? Chcielibyście jeszcze więcej materiałów tego typu na kanale Roja? Piszcie, co sądzicie, w komentarzach!


Oskar Wadowski


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.