Powrót starej ekipy Inetkoxów z Izakiem w drużynie!

Powrót starej ekipy Inetkoxów z Izakiem w drużynie!

Na koniec tego dnia wszyscy fani Izaka, a szczególnie starej ekipy InetKox, otrzymali bardzo radosną informację. Dosłownie przed chwilą Piotr poinformował nas o powrocie do gry bardzo dobrze nam już znanego składu. Koxy wracają na polską scenę esportową!
Dzień prawie się już kończy, jednak Izak postanowił podzielić się z nami nowiną o reaktywacji drużyny, którą na pewno każdy pamięta. Koxy wracają do gry, a ich pierwsze rozgrywki po wielkim powrocie zobaczymy w drugim sezonie Polskiej Ligi Esportowej, na który zostali już zaproszeni. Według naszych informacji, plan minimum Kox'ów to udział w fazie play-off turnieju. Czy uda im się zrealizować ustalony cel? Tego dowiemy się już niebawem.


Na więcej potwierdzonych szczegółów dotyczących składu musimy niestety jeszcze poczekać. Na ten moment potwierdzono grę Izaka, Saja oraz Easy'ego. Los pozostałej dwójki - Empo i Powa nie jest znany. Być może team zdecyduje się na znalezienie dwójki zupełnie nowych graczy. Czekamy z niecierpliwością!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.