"Gimper odbanuj mnie na hajsach" powraca - jest pierwszy overwatch nowej grupy

Dokładnie 26 maja Gimper oficjalnie wystartował ze swoją nową grupą na Facebooku, o czym pisaliśmy tutaj. Poprzednia została tym samym zawieszona, a wszyscy zbanowani użytkownicy mogą już dołączać do "Odrodzonych Hajsowników". Nie musieliśmy jednak długo czekać na pierwsze bany...

Na kanale Gimpera po półrocznej przerwie pojawił się bowiem odcinek z tzw. "Overwatcha Hajsowników", w którym to twórca przegląda grupę, pokazuje najlepsze memy i filmy oraz rzecz jasna banuje użytkowników za naruszanie jej regulaminu. Przy okazji odpalania nowej grupy, powrót overwatcha był niemal pewny. Na "hajsach" znajduje się już ponad 100 tysięcy członków, a aktywność użytkowników jest naprawdę spora. Oznacza to tym samym, że jest co pokazywać, ale jest też niestety za co banować. Dzisiejszy odcinek "Overtwatcha Hajsowników" obejrzycie poniżej. Motyw przewodni tego materiału? Miniaturka mówi sama za siebie...Ciekawostka: Seria z overwatcha to jedna z najchętniej oglądanych serii na kanale Gimpera. Spora część tych materiałów została obejrzana już ponad pół miliona razy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.