Powrót serii Blow vs. Mandzio!

Powrót serii Blow vs. Mandzio!

Minecraft to produkcja, która praktycznie nie traci graczy od momentu premiery. Na YouTube ostatnimi czasy było jej nieco mniej, ale wszytko wskazuje na to, że już niedługo na portalu będziemy mieli do czynienia z jej prawdziwym renesansem. Wszystko to za sprawą twórców wracających do nagrywania przygód w sześciennym świecie.


Łukasz Samoń oraz Karol Gązwa to twórcy, którzy swoją karierę na YouTube zaczynali od Minecrafta. To głównie dzięki tej grze wznieśli się na wyżyny popularności i nigdy temu nie zaprzeczali. Ponad pięć lat temu jednak przestali publikować materiały z produkcji firmy Mojang, co wzbudziło zarówno pozytywne, jak i negatywne emocje wśród widzów.

Jedną z najpopularniejszych serii, gdzie pojawia się duet wyżej wspomnianych panów, jest "Blow vs Mandzio". Na łamach tego cyklu twórcy mierzyli się ze sobą na różnych mapach - pojedynki miały na celu sprawdzenie, kto lepiej odnajduje się w sześciennym świecie.

Ostatni odcinek "Blow vs Mandzio" pojawił się na YouTube niemalże 6 lat temu, bo 17 grudnia 2013 roku. Od tamtej pory profile Łukasza, jak i Karola przechodziły powolną transformację - Minecrafta zaczęły wypierać inne gry albo materiały inne rodzaje filmów.YouTuberzy postanowili jednak powrócić i dosyć niespodziewanie wypuścili odcinek zatytułowany "BLOW vs MANDZIO po 7 LATACH". Wszyscy "starzy" widzowie twórców zapewne skoczyli z radości, kiedy otrzymali powiadomienie o klipie.

To jednak nie koniec nowości. Blow otworzył zupełnie nowy kanał nazwany... "minecraftblowek". Będą się na nim pojawiały materiały dotyczące Minecrafta oczywiście.


Uważacie, że zainteresowanie Minecraftem na YouTube będzie takie samo jak kiedyś?


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.