Powrót Back to Glory na kanale PLKD!

Powrót Back to Glory na kanale PLKD!

Mimo że największe ligi piłkarskie w Europie mają obecnie wakacje to wielka piłka nie odpoczywa na YouTube. PLKD, jeden z największych YouTuberów w Polsce zajmujących się grą piłkarską FIFA, mający na swoim kanale obecnie niespełna pół miliona subskrybentów, powrócił z jedną ze swoich flagowych serii - Back to Glory.
Patrząc na aktywność PLKD widać, że młody YouTuber nie próżnuje, a materiały na jego kanale pojawiają się niezwykle często. O powrocie serii dało się usłyszeć już tu i ówdzie od jakiegoś czasu, szczególnie po wygraniu przez niego ligi pierwszej w trybie FUT. Obecnie będzie to już trzeci sezon Back to Glory. I tym razem w Fifie 17, podobnie jak w poprzednich odsłonach, głównym celem Damiana będzie zebranie legendarnych piłkarzy w jednym zespole. Skład budowany jest powoli, praktycznie od zera, więc ewolucje zespołu widzowie będą mogli obserwować na bieżąco. O poziom meczów możemy być spokojni. Damian przyzwyczaił już nas, że zarówno wielkich nazwisk jak i piłkarskich emocji na wirtualnej murawie na pewno nie zabraknie. Oczywiście prócz tej serii nie zabraknie także stałych punktów na jego kanale - draftów czy vlogów o tematyce piłkarskiej po które sięga coraz chętniej. A co wy sądzicie o PLKD? Będziecie śledzić na bieżąco jego poczynania?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.