Powraca kultowa seria Yoczooka - nowy sezon "Beki" już wkrótce!

Powraca kultowa seria Yoczooka - nowy sezon "Beki" już wkrótce!

Yoczook, to jeden z twórców YouTube, dzięki którym wzrosła popularność programów, których głównym celem jest naśmiewanie się z różnorodnych, aktualnych absurdów mających miejsce nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.


Odcinki z serii "Beka" są najmocniejszą stroną jego kanału. Niestety, od dłuższego czasu nie pojawił się żaden filmik tego typu, nad czym widzowie mocno ubolewali. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ wczoraj dostaliśmy od internetowego twórcy coś niespodziewanego, czyli zapowiedź drugiego sezonu "Beki"!
Materiał już na samym wstępie przedstawia nam obietnicę, którą jest opublikowanie nowego odcinka Beki w najbliższą sobotę. Żebyśmy nie musieli obchodzić się tylko smakiem, w dalszej części filmu możemy zobaczyć najśmieszniejsze fragmenty z pierwszego sezonu serii, czyli popularne Funny Moments. To skutecznie przypomniało nam o tym, na co kiedyś czekaliśmy z niecierpliwością. Trzymamy za słowo i na pewno za dwa dni, pełni nadziei, zajrzymy na kanał Yoczooka!A czy Wy także byliście zagorzałymi fanami Beki? Piszcie w komentarzach, czy również wyczekujecie jej kontynuacji! :)


Joanna Kowalska

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.