Posiłek Big Smoke'a z GTA: San Andreas odtworzony przez zagranicznego YouTubera

Posiłek Big Smoke'a z GTA: San Andreas odtworzony przez zagranicznego YouTubera

Wyzwania żywieniowe są na YouTube bardzo popularne - zwłaszcza jeśli spojrzymy na zagraniczną scenę. Matt Stonie to twórca, który właśnie od kilku lat podejmuje się często naprawdę ekstremalnych zadań związanych z jedzeniem na czas - stąd jego popularność. Kilka dni temu postanowił zabrać się za odtworzenie posiłku z pewnej popularnej gry.
Mowa tutaj oczywiście o sławnym posiłku Big Smoke'a z GTA: San Andreas. Twórca wpadł na pomysł, że postara się odtworzyć dania jakie zamówił bohater klasyki od Rockstara i zjeść je jak najszybciej. W skład zamówienia wchodziło sześć burgerów, wrap, skrzydełka kurczaka, potężny zapas frytek i coli - w przeliczeniu, około 9 tysięcy kalorii. Matt ustawił sobie cel w postaci godziny czasu na spożycie tego wszystkiego. Okazuje się, że nie docenił w pełni swoich możliwości, bo całość trafiła do jego żołądka w nieco ponad trzydzieści minut.Nie jest to jednak największe wyzwanie jakiego podjął się zagraniczny twórca. Na jego kanale znaleźć możemy kilkanaście materiałów, gdzie liczba kalorii przewyższa tą, jaką spożył w powyższym filmie nawet dwukrotnie.


Co sądzicie o odtworzeniu posiłku Big Smoke'a z GTA: San Andreas? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.