Pornhub Premium za darmo dla każdego użytkownika w ramach walki z pandemią

Pornhub Premium za darmo dla każdego użytkownika w ramach walki z pandemią

Na ciekawą formę zachęcenia ludzi do zostania w domu zdecydowali się właściciele znanej strony z filmami dla dorosłych. Pornhub na czas epidemii rozdaje wszystkim użytkownikom darmowe konto premium. Jedynym warunkiem jest zaakceptowanie regulaminu, w którym zobowiązujemy się do przestrzegania kwarantanny. 


Początkowo firma udostępniła darmowe konta premium jedynie na terenie Włoch, Francji i Hiszpanii. Teraz możliwość korzystania z pełnej biblioteki strony otrzymają internauci na całym świecie. Aktywacja usługi odbywa się przez dopisanie do witryny specjalnej podstrony "/stayhome". Drugim i ostatnim krokiem jest zaakceptowanie specjalnego regulaminu, w którym zawiera się między innymi przestrzeganie domowej kwarantanny i stosowanie się do ogólnych zaleceń dotyczących higieny.

Aby skorzystać z promocji nie trzeba podawać numeru karty płatniczej, co jest zdecydowanie rzadkością w przypadku tego typu promocji. Subskrypcja Premium daje dostęp do treści niedostępnych w wersji bezpłatnej strony, usuwa znajdujące się na niej reklamy oraz zwiększa rozdzielczość wyświetlanych materiałów. Z wersji premium konta będzie można korzystać do 23 kwietnia 2020 roku. 

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.